Yhteystiedot

Yhteystiedot

Isojoen Saha Oy
Teollisuustie 8
64900 Isojoki

Puh.  06 220 4400


HALLINTO

Johannes Hakamäki, hallituksen puheenjohtaja


Esa Hakamäki, toimitusjohtaja
GSM 040 5486 040
Puh. 06 220 4413
esa.hakamaki@isojoensaha.fi

Heli Juhala, talouspäällikkö
GSM 040 741 8205
Puh. 06 220 4441
heli.juhala@isojoensaha.fi



METSÄOSASTO

Mikko Peltoniemi, metsäpäällikkö
Puh 0400 727 724
mikko.peltoniemi@isojoensaha.fi

Harri Salomäki, korjuuesimies
Puh 040 844 7764
harri.salomaki@isojoensaha.fi

Jere Luhtala, hankintaesimies
Puh 040 548 6771
jere.luhtala@isojoensaha.fi

Juha-Matti Viljanen, korjuuesimies
Puh 040 137 1738
juha-matti.viljanen@isojoensaha.fi

Tommi Ylinen-Luopa, hankintaesimies
Puh 044 333 7200
tommi.ylinen-luopa@isojoensaha.fi 

Mika Aro, hankintaesimies
Puh 0400 717 140
mika.aro@isojoensaha.fi

 

TUOTANTO

Reijo Mikkola, tuotepäällikkö
Puh 040 548 6383
reijo.mikkola@isojoensaha.fi

Teemu Latvajärvi,  jälkikäsittelyn esimies/laadunvalvonta
Puh 040 7031 587
teemu.latvajarvi@isojoensaha.fi   

 

Jari Penttilä, tuotannon esimies
Puh. 0400-605 330
jari.penttila@isojoensaha.fi

 

MYYNTI JA MARKKINOINTI   

Kotimaan myynti
Markku Hakamäki
GSM 040 548 6039
markku.hakamaki@isojoensaha.fi

Vientimyynti
Timo Seilo
GSM 0500 233 333

timo@seilo.fi

Janet Haavisto, myyntisihteeri vienti
Puh. 06 220 4411
janet.haavisto@isojoensaha.fi

Kirsi Ylipaasto, myyntisihteeri kotimaa
Puh. 040 572 4340
kirsi.ylipaasto@isojoensaha.fi 

Paula Saari, vientisihteeri Eurooppa
Puh. 050 567 5300
paula.saari@isojoensaha.fi

Anniina Heikkilä, vientisihteeri Eurooppa
Puh. 050 320 1959
anniina.heikkila@isojoensaha.fi

 

KUNNOSSAPITO

Juha Pynnönen, kunnossapitopäällikkö
Puh. 050-371 6177
juha.pynnonen@isojoensaha.fi

Yhteistyökumppanit

Isojoen Lämpö Oy
Teollisuustie 1
64900 Isojoki
Juha Pynnönen, toimitusjohtaja
GSM 050 371 6177
juha.pynnonen@isojoensaha.fi

ISOJOEN SAHA OY

Teollisuustie 8
64900 Isojoki
PUH. (06) 220 4400

Yhteystiedot